KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376438
nr 1237 6438
Oidentifierad konstnär. Signerad R Larson, 1969. Olja på duk, 46x38 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 februari 2019
kl 20:34:47
100 kr
250 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr